DAUGIABUTIS KARALIAUČIAUS G. 7C

Vieta: Vilnius, Lietuva
Tipas: Daugiabutis gyvenamasis namas
Plotas: 2 200 m²
Autoriai: Kęstutis Kasperavičius, Gytis Aglinskas, Martynas Norvila, Kristijonas Nenartavičius, Justinas Adomaitis
Vizualizacijos: Pixel Guardian

Projektuojamas stačiakampio formos daugiabutis gyvenamasis penkių aukštų pastatas su komercinėmis patalpomis pirmame aukšte Tvankstos gatvės pusėje, stogas sutapdintas. Langų angos išdėstytos sąlyginai simetriškai, vietomis prastumdant šachmatiškai, bet tamsaus tinko intarpų pagalba yra išlaikomas reguliaraus angų išdėstymo vaizdas.

Pirmame pastato aukšte projektuojamos keturios komercinės patalpos su atskirais sanitariniais mazgais. Kiemo pusėje, šalia patekimo į pastatą projektuojami 9 sandėliukai gyventojams ir techninės patalpos (šilumos punktas, vandentiekio įvadas ir elektros skydinė). Taip pat pirmame aukšte (kiemo pusėje) projektuojami trys butai – 1 vieno kambario ir 1 dviejų kambarių butas ir 1 trijų. Prie butų pirmame aukšte kieme įrengiamos medžio dangos terasos.

Antrame – penktame aukštuose projektuojama po dešimt butų kiekviename aukšte. Viso viename aukšte projektuojami 5 vieno kambario butai, 3 dviejų kambarių butai ir 2 trijų kambarių butai. Visi antro – penkto aukštų butai turi balkonus, pirmų aukštų butai – terasas. Kiemo pusėje (rytinėje sklypo pusėje) balkonai įstiklinti ir įrengiami nevarstomi langai, kad užtikrinti apsaugą nuo gretimame sklype įrengtos dviejų aukštų atviros automobilių stovėjimo aikštelės.